POLITYKA PRYWATNOŚCI

Witamy na Bidonex! Wiemy jak bardzo dbasz o swoją prywatność i wykorzystywanie informacji. Odwiedzając  Bidonex, akceptujesz naszą politykę prywatności wymienioną poniżej.

Jakie informacje przechowuje Bidonex?

Informacje o Naszych klientach jest niezwykle cenne dla nas, wykorzystujemy je do poprawy jakości naszych usług dla Ciebie. Oto typy danych, które gromadzimy:

Wszelkie informacje umieszczone na naszej stronie internetowej lub inne formy komunikacji są gromadzone i przechowywane. Używamy tych informacji w celu poprawy zawartości naszej strony internetowej, a także w celu zapewnienia lepszej jakości naszych produktów i usług dla naszych klientów.

Cookies

Cookies są używane do rejestrowania informacji o sesji, która będzie używana do zapewnienia spersonalizowanych funkcji, takich jak: zapisane produkty etc.

Nie chcesz utrzymywać już kontaktów z firma?

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: marketing@bidonex.com, wtedy usuniemy Twoje dane z naszej bazy.

Które z moich informacje będą wykorzystywane?

Nie udostępniamy danych kontaktów innym organizacjom. Twoje dane zostaną wykorzystane do wysyłki i promocji naszych produktów Jeśli nie chcesz otrzymywać więcej wiadomości, prosimy o kontakt poprzez e-mail: