O FIRMIE

Jesteśmy europejskim producentem nowoczesnych, estetycznych i praktycznych pojemników do napojów – bidonów. Sportowy i nowoczesny wzór naszych produktów jest w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

 

 

BIDONEX – europejski producent wysokiej jakości wyrobów z tworzywa sztucznego. Tworzywa, które używamy w całym procesie produkcji spełniają wszystkie standardy europejskie do kontaktu z żywnością, są bezwonne i nietoksyczne. Cały proces produkcji odbywa się na terenie Unii Europejskiej z przestrzeganiem europejskich norm.

Naszym flagowym produktem są bidony dla dzieci i sportowców oraz nakrętka w technologii push/pull, która występuje w dwóch wielkościach. Nowoczesny design naszych produktów, wszechstronność w wykorzystaniu oraz widoczny nadruk na bidonie dają niezliczone możliwości w dotarciu do dużej grupy odbiorców z Państwa reklamą. Dodatkowo tworzymy oraz drukujemy na bidonach QR kod klienta. Umożliwia on poprzez aplikacje na urządzeniu mobilnym szybkie i proste przekierowanie na stronę internetową lub ofertę reklamodawcy.

BIDONEX jako producent zapewnia szybkie i profesjonalne wykonanie zlecenia oraz pełne doradztwo w zaprojektowaniu loga i wyborze odpowiedniego produktu. W naszej firmie tworzymy dla Państwa bidony od początku do końca, dlatego dajemy pełną gwarancję na poszczególne etapy związane z produkcją i drukowaniem loga na bidonach.

Z nami możecie Państwo stworzyć niepowtarzalną linię produktów lub ciekawy, funkcjonalny i trwały gadżet reklamowy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt e-mail: office@bidonex.com