OPINIE

Misją Bidonex jest dostarczanie produktów zgodnie z oczekiwaniami Klientów.
Zadowolenie naszych Klientów to nasz priorytet.

FOODCARE

Bidonex to bardzo profesjonalna firma. Wyróżnia ją doskonały kontakt z klientem, elastyczność, solidność, znajomość oferowanych produktów oraz rynku. Z pewnością będziemy jeszcze współpracować.

Jonasz Potempa
Junior Trade Marketing Manager
FOODCARE

BODYPAK

Znakomity kontakt z firmą. Świetna jakość oraz cena bidonów.
Ekspresowa wysyłka, polecam z całego serca firmę BIDONEX!

Izabela Mencel
Specjalista ds. marketingu
BODYPAK

JUVENTUS ACADEMY TORUŃ

Współpraca z firmą Bidonex jest godna polecenia. Wzorowa obsługa klienta, bardzo krótki czas oczekiwania na produkt, a wreszcie doskonała jakość produktu, który będzie służył naszym młodym adeptom piłki nożnej przez długi okres. Zdecydowanie wszystkim polecamy, a sami z całą pewnością powrócimy przy okazji kolejnego zamówienia.

Filip Galus
Juventus Academy Toruń

JAKO Polska

BIDONEX to solidny partner i tylko z takimi chcemy współpracować. Razem z Firmą BIDONEX zrealizowaliśmy zamówienia dla wielu klubów i organizacji sportowych i z dumą odbierałem zadowolenie naszych klientów! Ze wzorową starannością przygotowane wizualizacje, profesjonalne podejście do tematu no i oczywiście ekspresowy czas realizacji zamówień i bardzo dobra cena adekwatna do JAKOści produktów to główna cecha BIDONEX. Z pełną odpowiedzialnością polecam BIDONEX. WE ARE TEAM

Tomasz Mojsa
Dyrektor handlowy
JAKO POLSKA

R-GOL

Serdecznie polecamy współpracę z firmą BIDONEX. Na nasze potrzeby firma przygotowała produkt ? bidon najwyższej jakości. Zarówno etap projektowania jak i produkcji przebiegł ekspresowo i bez zastrzeżeń. Na tle konkurencji BIDONEX wyróżnia również cena jak i podejście do klienta. Oby tak było zawsze i u wszystkich.

Rafał Petelczyc
Starszy Specjalista ds. Planowania Sprzedaży
R-GOL

LECH POZNAŃ

Współpracę z firmą Bidonex rozpoczęliśmy w sierpniu 2017 roku wprowadzając do sprzedaży jeden produkt. W kwietniu 2018 roku w naszej ofercie można znaleźć już 3 produkty z oferty Bidonexu. Głównymi zaletami tego producenta jest szybki czas realizacji zamówienia oraz korzystne ceny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Bidonex.

Łukasz Kodym
SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
Lech Poznań

ELITE SPORT FOOD

W firmie BIDONEX zamówiliśmy bidony dla naszych klientów.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę, jesteśmy zadowoleni
z obsługi i z bidonów.

Rafał Borysiuk
CEO
Elite Sport Food

MARBA-SPORT

Firma BIDONEX była wykonawcą bidonów z logo jednej z naszych marek – sklepu piłkarskiego no10. Od pierwszego kontaktu byłam pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia pro-klient. Przygotowanych dla nas zostało kilka projektów, nieodpłatnie otrzymaliśmy liczne próbki, do tego jeszcze niezwykle konkurencyjną cenę i ekspresową realizację w pakiecie. Czy można oczekiwać czegoś więcej? Tak! Produktu wysokiej jakości i właśnie taki trafił w nasze ręce. Bardzo dziękujemy za przemiłą współpracę. Zdecydowanie wszystkim polecamy, a sami z całą pewnością powrócimy przy okazji kolejnego zamówienia.

Marba-Sport
Sp. z o. o. Sp. k.

EURO26

Bidony są bardzo dobrej jakości, dobrze wykonany nadruk, sprawna realizacja i dostawa.

Stefania Zajączkowska
Specjalista ds. Dystrybucji
EURO26

VECTRA S.A.

Bidony zamówiliśmy dla naszych Klientów. Mimo to, że daliśmy firmie BIDONEX bardzo mało czasu na realizację zamówienia, wszystko zostało zrealizowane w terminie. Bidony są najwyższej jakości, a cały proces od zamówienia po dostarczenie bidonów odbył się bardzo profesjonalnie i rzetelnie.

Maria Zienkiewicz
Dyrektor Regionu Wrocław
VECTRA S.A.

NEH SVENSKA AB
ODDZIAŁ W SZCZECINIE

Na zlecenie naszego klienta ze Szwecji firma BIDONEX przygotowała dla nas 2500 bidonów. Otrzymaliśmy produkt dobrej jakości i idealnie taki jaki sobie wymarzyliśmy. Produkcja przebiegła w ekspresowym tempie. Kontakt z dostawcą na bardzo wysokim poziomie, cena bezkonkurencyjna. Mamy nadzieję na dalszą współpracę.

Monika Rogala
Specjalista do spraw zakupów
NEH Svenska AB Oddział w Szczecinie

KAJA SPORT

Polecam firmę Bidonex. Produkt, który zamówiliśmy zachwycił naszego klienta. Nas zaskoczyła szybkość realizacji i profesjonalizm. Polecam wszystkimy

Agnieszka Kalman
Specjalista ds sprzedaży
Hurtownia Sportowa Kaja

KS FALUBAZ
ZIELONA GÓRA

BIDONEX to synonim profesjonalizmu. Interesująco przygotowana oferta i do tego fantastyczny kontakt pozwoliły na szybkie nawiązanie współpracy. Realizacja zamówienia przebiegła błyskawicznie, a efekt finalny zlecenia: Bidon, udał się w każdym calu. Solidny produkt wykonany na najwyższym poziomie, został bardzo dobrze odebrany przez klientów. Jakość firmy BIDONEX i ich produkty są godne polecenia, wobec czego nasza dalsza współpraca będzie nadal funkcjonować.

Jakub Szyszka
KS Falubaz
Zielona Góra

DrinkFood Sp. z o.o.

Współpracę z firmą Bidonex rozpoczęliśmy, gdy produkowany przez firmę DrinkFood napój izotoniczny nr ONE został Oficjalnym Napojem Izotonicznym Mistrzostw Europy Lotto Eurovolley 2017r. Wówczas nasz wybór padł na model BID_013 o pojemności 1000ml i okazał się to wybór idealny. Jakość otrzymanego produktu, jego design oraz terminowa i szybka dostawa upewniła nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z grupą profesjonalistów, którzy uwielbiają to co robią. Praca z takimi ludźmi to przyjemność.

Ewelina Laskowska
Brand Manager
DrinkFood Sp. z o.o.

FERPAY

Bidonex robi produkty bardzo wysokiej jakości, mając ceny zupełnie akceptowalne. Współpraca przy składaniu zamówienia przebiega bardzo sprawnie, projekty graficzne pod wytyczne klienta są przedstawiane tego samego dnia. Firma potrafi również wybrnąć z kryzysowych sytuacji, co jest dużym plusem. Godni zaufania i zainteresowania. Szczerze polecam!

Adrianna Wernik
Specjalista ds. marketingu w Ferpay Sp. z o.o.

STOWARZYSZENIE KOCHAMY SPORT

Współpraca z firmą Bidonex to prawdziwa przyjemność. Bardzo wysoka jakość produktów, atrakcyjna cena a przede wszystkim świetny kontakt z klientem to nie wątpliwie cechy budzące zaufanie i dające podstawy do budowania długofalowych relacji biznesowych. Z przyjemnością mogę polecić Bidonex nowym klientom.

Robert Kaszycki
Dyrektor ds. Marketingu i Logistyki
Stowarzyszenie Kochamy Sport

RÓWNOWAŻNIA PIŁA

Serdecznie polecamy zakupy w sklepie BIDONEX. Transakcja przebiegła bardzo szybko, kontakt był profesjonalny i szybki a sama jakość wykonania bidonów najwyższej klasy. Przewidujemy dalszą współpracę.

Równoważnia Piła

 

UCZNIOWSKI KUB JUDO BUSHIDO PIASECZNO

Bidony bardzo ładne, dobrej jakości, dzieciom bardzo się podobają. Nie maja posmaku plastiku, nie przeciekają. Cena za bidon przyzwoita. Obsługa tj. od opłacenia do wykonania bardzo szybka i do rzeczy. Jestem zadowolony.

Krzysztof Burba
Trener Judo
II DAN

LP FOOTBALL ACADEMY

Jesteśmy zadowoleni z jakości produktów, z jakości obsługi i czasu realizacji.
Wykonanie i obsługa na najwyższym poziomie.

Jarosław Ciesielski
LP Football Academy

HAURATON POLSKA

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą BIDONEX. Szybki czas reakcji, rzetelna obsługa i przejrzyste procesy pozwoliły na zrealizowanie zamówienia na dużo przed terminem.

Dostarczone bidony są wysokiej jakości, a dzięki możliwości wykonania szybkiej wizualizacji kolorystycznej na www, w łatwy sposób skomponowaliśmy bidon, który wyróżnia się na tle innych..
Wrócimy z kolejnym zamówieniem.

Marta Maćkowska HAURATON Polska sp. z o.o.
Marketing manager

FEMGOL LUBIN

Zlecenie wykonano szybko i profesjonalnie. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani otrzymanym towarem
i współpracą z firmą Bidonex. Polecamy serdecznie i liczymy na dalszą współpracę!

Damian Rynio
Akademia Piłkarska
FemGol Lubin

PGK LUBARTÓW

Cały proces zamówienia i dostawy przebiegł bardzo sprawnie i szybko, a sama obsługa klienta była bardzo rzetelna. Bidony przedstawiają dobry stosunek produktu do ceny. Dziękujemy za współpracę i nie wykluczmy dalszej współpracy w przyszłości. 

Honorata Sykut
PGK Lubartów

KARKONOSKI SYSTEM WODOCIĄGÓW
I KANALIZACJI SP. Z O.O.

Firma BIDONEX przygotowała dla nas bidony, które przeznaczone były do pakietu startowego w lokalnym biegu ?KROPELKA RUN?, jakość wykonania bidonów była bardzo dobra, czas realizacji od zamówienia poprzez projekt był zachwycająco szybki z dobrą ofertą cenową. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi BIDONEX-u.

Kierownik oddziału w Piechowicach
Rafał Popławski
Karkonoski System Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

UKS FABLOK CHRZANÓW

Świetna, szybka, profesjonalna obsługa. Współpraca przebiegała wzorowo. Produkt z dobrego materiału. BIDONEX to godny polecenia partner!

Tomasz Broniek
v-ce prezes UKS Fablok Chrzanów

AGENCJA ROZWOJU MIASTA SIEDLCE

Firmę Bidonex poznaliśmy na targach reklamowych REMADAYS. Po kilku wymienionych zdaniach i krótkiej ocenie produktów, bez chwili wahania zdecydowaliśmy się na współpracę. I to była bardzo dobra decyzja, a co najważniejsze dobrze zainwestowane pieniądze.

Rzetelność, dogodne warunki, pełen profesjonalizm. Do tego bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Wyjątkową cechą firmy zasługującą na wyróżnienie jest również kreatywność zespołu, pomysł i fachowa porada w doborze odpowiednich materiałów i kolorystyki. Wszystkim Klientom, ceniącym sobie profesjonalne usługi z pełną satysfakcją i gwarancją dobrej jakości polecamy FIRMĘ Bidonex.

Anna Rękawek
Referent ds. handlu i marketingu
Agencja Rozwoju Miasta Siedlce Spółka z o.o.

POWER GYM

Pragniemy zaświadczyć, że Firma BIDONEX wykonała dla nas zlecenie w postaci produkcji bidonów. Realizacja zamówienia trwała bardzo szybko, pracownicy Firmy fachowo doradzili nam i wykonali projekt produktu, który w pełni nas zadowalał i przysporzył dużo radości dzieciom i rodzicom trenującym w naszym klubie.

Wybierając BIDONEX do realizacji produkcji bidonów dokonacie Państwo bardzo dobrego wyboru.
Serdecznie polecam

Marcin Steczek
Prezes UKS „POWER GYM”

STRZELECKI OŚRODEK KULTURY

BIDONEX to profesjonalna firma! Szybki kontakt i jeszcze szybsza realizacja zamówienia! Polecamy firmę BIDONEX wszystkim! Nadruk w wielu kolorach, piękne wizualizacje w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Mamy nadzieję na dalszą współpracę. Bidony na pewno będą służyć dzieciom przez wiele lat!

Aleksandra Kamo-Libio
Strzelecki Ośrodek Kultury

KP POLONIA BYDGOSZCZ

Realizacja zamówienia przebiegła bardzo szybko, pracownicy Firmy fachowo wykonali projekt produktu, który w pełni nas zadowalał. Współpraca z firmą BIDONEX jest godna polecenia. Na uwagę zasługuje również bardzo krótki czas oczekiwania na produkt, a wreszcie doskonała jakość produktu, który będzie służył naszym adeptom piłki nożnej przez długi okres. Zdecydowanie wszystkim polecamy, a sami z całą pewnością powrócimy przy okazji kolejnego zamówienia.

Remigiusz Podraza
KP Polonia Bydgoszcz

AKADEMIA PIŁKARSKA CHEMIK

Zamówienie zrealizowane bardzo sprawnie, począwszy od projektowania, aż po samą dostawę która przebiegła wręcz ekspresowo. Bidony prezentują się znakomicie. Mamy nadzieję, że posłużą zawodnikom AP Chemik długo… Polecamy i na pewno wrócimy po więcej!

Piotr Grajewski
Akademia Piłkarska Chemik
pod patronatem Grupy Azoty ZAK S.A.

KS PIAST ZAWIDÓW

Bidony świetnie wykonane – naprawdę wysoka jakość. Bardzo Nam się podobały, a jeszcze bardziej Naszym dzieciakom. Zamówienie zrealizowane w ekspresowym tempie, szybciej niż się spodziewaliśmy.

Rafał Ryż
Wiceprezes Zarządu
KS Piast Zawidów

DANCEWORLD BY
AGNIESZKA KACZOROWSKA

Jakiś czas temu podjeliśmy współprace z firmą Bidonex.  Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości butelek, zwłaszcza że są wykonane z bezpiecznego materiału, który jest ważny dla większości naszych klientów – Dzieci. Jakość nadruku na butelkach jest doskonała, a wszystkie nasze prośby graficzne zostały wykonane bardzo szybko. Otrzymaliśmy przykładowe projekty butelek, z różnymi kolorami i czcionkami użytymi przy projektowaniu produktu, które spełniły nasze oczekiwania w 100%. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a po zaakceptowaniu przez nas projektu, bidony otrzymaliśmy w ciągu kilku dni.

Aleksandra Kołkowska
Manager
Danceworld by Agnieszka Kaczorowska

NADLEŚNICTWO ŻMIGRÓD

Współpraca z firmą BIDONEX przebiegła wyśmienicie! Od etapu projektu do zakończenia zamówienia ? doskonała komunikacja! Sam produkt w postaci bidonów dla sportowców z nadrukowanym logo ? idealny!
Sprawdził się podczas turnieju piłki siatkowej jak i później podczas innej aktywności fizycznej, np. na rowerze!
Polecam serdecznie!

Monika Olejnik
Specjalista SL
Nadleśnictwo Żmigród

KS POLONIA
ŚRODA WIELKOPOLSKA

Firma Bidonex przygotowała dla nas klubowe bidony. Na tle konkurencji wyróżniają się jakością wykonania oraz czasem realizacji. W ciągu jednego dnia otrzymaliśmy wizualizację i dokładną ofertę cenową. Późniejsza produkcja również przebiega w ekspresowym tempie. Na pewno będziemy współpracowali ponownie w przyszłości.

Dawid Selwet
Kierownik działu marketingu biznesowego KS Polonia
Środa Wielkopolska

MKS PIAST PIASTÓW

Jeśli szukacie tanich i dobrej jakości bidonów możemy polecić z czystym sumieniem – zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo, kontakt na najwyższym poziomie, dobra cena. Dodatkowo przy zareklamowaniu jednej nakrętki otrzymaliśmy 30 na wymianę „na zaś”. Zapewne skorzystamy jeszcze z oferty BIDONEX!

Dariusz Rozbicki
Wiceprezes Zarządu MKS Piast
Piastów

THE GRANGE CLUB EDYNBURG, SZKOCJA

Zamówiliśmy 100 bidonów z nadrukiem od firmy Bidonex. Nie tylko nadruk wykonany na bidonie był doskonałej jakości, również obsługa całego zamówienia. Dostaliśmy kilka projektów bidonu z użyciem różnych kolorów i czcionek pasujących do logo naszego klubu. Obsługa klienta była wspaniała, uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie zadane pytanie dotyczące produktu czy też metod płatności dla zagranicznych klientów. Otrzymaliśmy butelki w ciągu kilku dni. Polecam firmę Bidonex każdemu klubowi oraz drużynom sportowym.

Justin Lyons
Manager Klubu
The Grange club Edynburg, Szkocja

PROMOS, SŁOWENIA

Bidonex to jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych firm, z którymi współpracujemy. Cały proces od początkowego projektu do realizacji odbywa się bardzo szybko. Bardzo dobra komunikacja oraz rewelacyjni graficy, którzy tworzą super grafiki z podstawowego logo i tekstu w bardzo krótkim czasie. Widziałem wiele bidonów, ale kiedy zobaczyłem bidon BIDONEX pomyślałem nareszcie bidon, który starczy na długi czas. Ma elegancji wygląd, zrobiony jest z solidnych materiałów i jest prosty w użytkowaniu. Nasi klienci je uwielbiają.

Matej Polanc
Promos Marketing
Słowenia

OMF, WŁOCHY

Absolutnie wszystko przebiegło perfekcyjnie, szczególnie jeśli chodzi o obsługę klienta.
Dziękuje za wszystko.

Daniele Faoro, Włochy
OMF

VENGA, SZWAJCARIA

Bidonex to dobry wybór. Zapewniają doskonałą obsługę klienta oraz szeroką gamę atrakcyjnych produktów.

Lena Wilhelm
Asystentka ds. Marketingu
Emmi Frisch-Service AG, Szwajcaria

ANTROTSENTER, ESTONIA

Współpracuje z firmą Bidonex jako dystrybutor w Estonii. Obsługa klienta jest dobra i szybka. Testowałem butelki i potwierdzam ich jakość, zarówno pod względem użytych materiałów, jak i trwałości nadruku. Przedstawiłem próbki potencjalnym klientom, którzy wykazali zainteresowanie zakupem. To jest dobrze sprzedający się produkt.

Urmas Paejärv
Organizator Triatlonu Estonia
Estonia

TRISPORTAS, LITWA

Wszystkie zamówienia zostały zrealizowane w ustalonym czasie. Dobra jakość butelki i użytych materiałów jest bardzo ważna dla wszystkich klientów. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Możemy liczyć na pełne wsparcie zespołu. Czasem mam wrażenie, że jesteśmy partnerami, którzy pracują w tym samym budynku, a nie w różnych krajach. Wszystkie projekty graficzne zostały wykonane bardzo szybko z możliwością wprowadzenia kilku zmian, zgodnie z życzeniem klienta. Dostaliśmy pełne wsparcie marketingowe.

Laurynas Urbšys
Właściciel TriSportas
Litwa

OLYMPIAN GYMNASTICS CLUB, IRLANDIA

Świetna obsługa klienta.
Butelki firmy Bidonex są świetnej jakości. Bardzo szyki czas realizacji przy zamówieniu 500 sztuk.
Polecam każdemu.

Ashwin Kesso
Menedżer Operacyjny
Olympian Gymnastics Club, Dublin

TĘCZOWY OGRÓD

Długo szukaliśmy bidonów pod nadruk, które spełniłyby nasze oczekiwania. Złożenie zamówienia w firmie BIDONEX okazało się doskonałym wyborem. Produkt jest bardzo dobrej jakości a bogata kolorystyka daje ogromne możliwości stworzenia wyjątkowego efektu końcowego. Bidony idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Możemy szczerze polecić firmę BIDONEX! Zapewniają profesjonalną obsługę klienta. Zamówienia realizowane są błyskawicznie.

Maria Sabina
Spec. ds. kontaktu z klientami
Tęczowy Ogród

MANUfaktura

Bardzo dziękujemy za doskonały przebieg całego procesu zamówienia. Kontakt z klientem był doskonały. Czuliśmy się do końca wysłuchani i w pełni zaopiekowani. Czas realizacji był bardzo szybki. Produkt jak i cena towaru w pełni nas satysfakcjonuje. Bidony mają piękne żywe kolory, logo wykonane jest bardzo precyzyjnie, a jakość produktu bardzo wysoka. Szczerze polecamy zarówno firmę jak i produkty Bidonexu.

Centrum Wspierania Rozwoju Dziecka
MANUfaktura

SportManiacy

Cała transakcja przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami i bez żadnych problemów. Bidony wyglądają super i robią ogromną furorę wśród młodych adeptów sportu. Bidonex jest na pewno firmą godną polecenia.
SportManiacy team 🙂

Lubomir Adamiak

 

ZF Group

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Bidonex. Elastyczność, indywidualne podejście do klienta.
Tempo realizacji zamówienia i sam produkt bez zarzutu.

Katarzyna Zyskowska
Manager Corporate Finance
ZF Group

STOWARZYSZENIE BRZASK

Współpraca z firmą Bidonex to czysta przyjemność. Sprawne ustalenie szczegółów zamówienia oraz szybka realizacja. A jakość bidonów rewelacyjna! Polecam firmę Bidonex i jestem pewna że będziemy współpracować.

Milena Bochniarz
Stowarzyszenie Brzask

SZKOŁA PŁYWANIA SWIM&YOU

Produkt spełnił nasze oczekiwania, jest świetny. Profesjonalne podejście, wszystko zrealizowane w ustalonych terminach,
polecamy w 100%.

Tomasz Pietrzak
Szkoła Pływania Swim&You

GMINA BRENNA

Firma Bidonex zaoferowała nam wszystko, czego oczekiwaliśmy ? profesjonalny kontakt z klientem, fachowe doradztwo, bogaty wybór modeli i kolorystyki produktu, szybki czas realizacji oraz finalnie bidon bardzo wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie. Dziękujemy i polecamy współpracę z tą firmą.

Krzysztof Gawlas
Specjalista ds. Sportu Ośrodka Promocji
Kultury i Sportu Gminy Brenna

 

AKADEMIA SPORTU

Szukaliśmy bidonów do naszej akademii na prezent dla zawodników i trafiłem na stronę BIDONEX! Pierwsze zamówienie, wybraliśmy wzór, ustaliliśmy termin , wszystko poszło zgodnie z ustaleniami. Jakość, obsługa, cena – z wszystkiego jesteśmy zadowoleni 🙂 Polecam każdemu

Marcin Szymonek
Akademia Sportu

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI

Profesjonalna obsługa na każdym etapie zamówienia. Produkt bardzo dobrej jakości, szeroka gama kolorów, starannie wykonane znakowanie. Polecam!

Wioletta Jasnosz
Zakład Wodociągów i Kanalizacji
Spółka z o.o. w Świeciu

TS CHEŁMIEC AQUA-ZDRÓJ WAŁBRZYCH

Zamówiliśmy bidony w poniedziałek i dzięki bezpośredniemu kontaktowi, sprawnej obsłudze i szybkiemu projektowi mogliśmy na sobotnim meczu korzystać z super bidonów. Zamówione bidony wyglądają ładnie – równie dobrze jak na projekcie- i pomagają naszym młodym sportowcom przyłączyć się do akcji ?stop plastik?i nie korzystać z plastikowych butelek jednorazowych.

Grzegorz Guzal
Prezes klubu
TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych

UKS BASKET ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Potwierdzamy pełen profesjonalizm Firmy Bidonex od momentu pierwszego kontaktu po realizację. Korzystamy drugi raz i ponownie jesteśmy bardzo zadowoleni z błyskawicznej wyceny i wizualizacji po krótki terminie realizacji. Polecamy wszystkim!

Andrzej Maciejewski
Koordynator grup młodzieżowych
UKS Basket Aleksandrów Łódzki

WLOKNIARZ ZGIERZ

Proces zamówienia oceniamy bardzo wysoko. Projekt przysłany bardzo szybko i ładnej i przejrzystej wizualizacji. Realizacja zamówienia błyskawiczna, w jednym tygodniu zamówiliśmy i otrzymaliśmy przesyłkę. Na minus jakość samej zakrętki. Na obóz sportowy zabraliśmy 40szt i w 6sciu z nich w identyczny sposób pękły nakrętki od upadku z niewielkiej wysokości. Zrobiły się w nich okrągłe dziury. Korzystają z nich dzieci w związku z czym upadek musimy liczyć za pewnik. Poza tym sama jakość bidonu jest ok, tworzywo wykonane z dobrej jakości plastiku.

Adam Wojtczak
Wlokniarz Zgierz

Star-Wik Sp. z o.o.

Bidonex to bardzo profesjonalnie działająca firma. Zamówienie przebiegło niezwykle sprawnie, kontakt z klientem na bieżąco.
Jakość produktów w stosunku do ceny bardzo zadowalająca. Znakowanie przygotowane bardzo zadowalająco.
Polecamy!

Star-Wik Sp. z o.o.
Starogard Gdański

T.E. SOKRATES

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Bidonex. Bardzo sprawna obsługa klienta, znakomita relacja ceny do jakości i szybka realizacja zamówienia.  Zamówione bidony są bardzo estetyczne i podobają się naszym klientom. Polecamy!

Magdalena Rowecka
T.E. Sokrates, Warszawa

MKS PRZASNYSZ

W firmie BIDONEX zamówiliśmy bidony dla naszych zawodników.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę, jesteśmy bardzo zadowoleni
z obsługi, bidonów oraz czasu realizacji.

WOJCIECH KORDEK
MKS Przasnysz

KS AZS AWFIS GDAŃSK

Pierwszy raz jako sekcja żeglarska korzystaliśmy z firmy Bidonex.
Spełniła one nasze oczekiwania w 100%. Piękny projekt,
szybka realizacja i bardzo dobra cena, mamy nadzieję,
że jeszcze nie raz będziemy współpracować.

Cezariusz Piórczyk
Członek Zarządu KS AZS AWFiS Gdańsk
Trener sekcji żeglarskiej

MAJESTIC SPORT

Proces negocjacji i realizacji zamówienia na przebiegł najwyższym poziomie.
Wysoka jakość wykonania bidonu w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta
jak najbardziej na plus! Na pewno podejmiemy współpracę przy kolejnych projektach.

Patryk Wiśniewicz
Majestic Sport

PREZES MUKS BIAŁE TYGRYSY JAROCIN

Pełny profesjonalizm, elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta oraz terminowość – to tylko niektóre zalety zespołu BIDONEX. Czymś co z pewnością wyróżnia tę firmę od innych, jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie uwagi zleceniodawcy i natychmiastowe ich uwzględnianie. Tworząc wzór bidonu do naszego Klubu, firma BIDONEX wykazała się ogromnym zaangażowaniem i szybkością w podejmowaniu się niestandardowych rozwiązań. Proces produkcji i jakość bidonów oceniamy również bardzo wysoko, a najlepszą oceną niech będzie zadowolenie obdarowanych bidonami zawodników naszego Klubu.

Fryderyk Wróbel
Prezes MUKS Białe Tygrysy Jarocin

STOWARZYSZENIE SPORTOWE PROSWIM

Zamówione bidony dla naszych zawodników okazały się strzałem w dziesiątkę.
Super wykonanie oraz wysoka jakość produktów.
Kontakt oraz szybkość realizacji zamówienia – błyskawiczna.
Gorąco polecamy produkty firmy Bidonex!

Krasowski Łukasz,
Prezes Stowarzyszenia Sportowego Proswim

MKS CZECHOWICE-DZIEDZICE

Wszystko szybko i sprawnie.
Od pierwszego kontaktu, przez projekt i wykonanie.
Jakość produktu w stosunku do ceny bardzo wysoka.
Zawodnicy naszego klubu są bardzo zadowoleni
i pewnie nie jest to nasze ostatnie zamówienie.

Paweł Mazur
Wiceprezes MKS Czechowice-Dziedzice

LKS DABROWA CHELMINSKA

Witam Chcielibyśmy polecić firmę BIDONEX,
Od początku procesu zamówienia po dostawę służyli
pomocą wszystko przebiegło bez zakłóceń
jakość oferowanych bidonow zgadzała się z opisem polecam.

Lks Dabrowa Chelminska
Prezes Dawid Baranowski

MKS PRZASNYSZ

W firmie BIDONEX zamówiliśmy bidony dla naszych zawodników .
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę, jesteśmy bardzo zadowoleni
z obsługi, bidonów oraz czasu realizacji.

WOJCIECH KORDEK
MKS Przasnysz

MUSIC SPORT EVENTS

Pełna profeska na każdym etapie – projektów, wykonania i czasu realizacji.

Mariusz Ziach
Music sport events

COOKIES MEDIA

Współpraca z firmą BIDONEX to czysta przyjemność. Wspaniały kontakt, elastyczne podejście do klienta, mające na celu jego dobro oraz jakość wykonania na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję. Polecam z czystym sumieniem.

Agnieszka Jazikowska
project manager Cookies Media

MLKS UNIA GNIEWKOWO

Świetna obsługa, expresowa realizacja, doskonała współpraca przy zmianach projektowych. Zdecydowanie polecamy.

Szymon Stolarski
wiceprezes Mlks Unia Gniewkowo

AKADEMIA PIŁKARSKIE PEREŁKI

Serdecznie polecam firmę BIDONEX oraz produkty które firma oferuje, bardzo dobry kontakt z firmą co umożliwia płynny przepływ pomiędzy klientem a firmą. Jakość produktów uważam za bardzo dobrą a czas realizacji również szybki. Polecam współpracę i zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy.

Akademia Piłkarskie Perełki
Karolina Majwska

AKADEMIA TAŃCA SPORTOWEGO ASTER

Jestem bardzo zadowolona z Państwa produktów. Bidony bardzo dobrej jakości, naprawdę niska cena w porównaniu do konkurencji. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Polecamy!

Katarzyna Ogłuszka
Akademia Tańca Sportowego Aster

LKS NADWIŚLANKA NOWE BRZESKO

Cała realizacja przebiegła bardzo sprawnie.
Dobry kontakt, szybka realizacja i przede wszystkim ładny, dobrej jakości produkt!

Wojciech Hajdaś
LKS Nadwiślanka Nowe Brzesko

STOWARZYSZENIA POZYTYWKA OLEŚNO

Gorąco polecamy produkty firmy Bidonex. Zamówiliśmy partię bidonów jako dodatkowe gadżety
dla uczestników naszego maratonu szosowego. Bidony okazały się wspaniałym wyborem. Dzieciaki które otrzymały prezent były zachwycone a dorośli uczestnicy również cieszyli się z dodatkowego bidonu. Bidony wykonane z fajnego materiału, wygodne i trwałe. Szczerze polecamy!

Bartłomiej Janik
Pełnomocnik do spraw organizacji imprez sportowych
Stowarzyszenia Pozytywka Oleśno

TS CHEŁMIEC WAŁBRZYCH

Z Bidonex pracujemy już od ponad roku z korzyściami dla obu stron. My zadowoleni jesteśmy bo w Wałbrzychu dbamy o ekologię i zespoły sportowe nie korzystają z jednorazowych butelek plastikowych a bidony, które przygotowano dla nas są dedykowane dla naszego klubu. Przesyłka szybka, od projektu do przyjazdu bidonów do nas minęło raptem 3-4 dni wiec uważam ze ekspresowo. Dodatkowo firma bardzo szybko reaguje w procesie projektowania na zmiany wiec wszystko jest jak należy.

Grzegorz Guzal
TS Chełmiec Wałbrzych

AKADEMIA TENISA STAROGARD GDAŃSKI

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług! 🙂 Bidony powędrowały już do części naszych zawodników – są nimi zachwyceni. Produkty są bardzo ładnie wykonane, wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Jeśli chodzi o czas realizacji to proces wysyłki przeszedł bez zastrzeżeń, otrzymaliśmy nagrody dla dzieci zgodnie z umową. Na pewno jeszcze skorzystamy z usług Bidonex.

Ania i Marek Murawscy
Akademia Tenisa Starogard Gdański

BENIAMINEK

Bidonex to firma , która z wielką odpowiedzialnością mogę polecić każdemu klientowi, któremu zależy na rzetelnym oraz profesjonalnym podejściu do klienta. Cały proces około zakupowy zaczynając od przygotowania projektu poprzez komunikację i dostawę oceniam bardzo dobrze. Firma ma duży wybór oraz szeroka gamę możliwości realizacji co powoduje, że oferta jest bardzo atrakcyjna dla każdego. Jakość wykonania produktu oraz obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie.

Jarosław Kwella
Beniaminek

KLUB SPORTOWY ŁUŻYCE LUBAŃ

Zamówione na bidony zostało zrealizowane błyskawicznie, a cały proces przebiegł bardzo sprawnie i niezwykle profesjonalnie. W połączeniu z ekspresową wysyłką i bardzo wysoką jakością produktu sprawia to, że na pewno jeszcze wrócimy. Bidony były prezentem dla naszych zawodników na Dzień Dziecka i uśmiechy na poniższym zdjęciu są potwierdzeniem,
że warto było dokonać zakupu właśnie u Państwa.

Marcin Kocuła
Wiceprezes Zarządu
Klub Sportowy Łużyce Lubań

MKS ZANTKA CHORZÓW

Serdecznie polecamy zakupy w sklepie BIDONEX.
Od projektu po realizację wszystko bardzo profesjonalenie.
Transakcja przebiegła bardzo szybko a sama jakość wykonania bidonów najwyższa klasa.
Z czystym sumieniem polecam i sami zapewne wrócimy.


Przemek Kujawa
MKS Zantka Chorzów

MUSIC SPORT EVENT

Pełna profeska na każdym etapie – projektów, wykonania i czasu realizacji.

Mariusz Ziach
MUSIC SPORT EVENT

CYCLOTRENER

Od pierwszego kontaktu po realizację i odbiór towaru współpraca z firmą Bidonex przebiegała profesjonalnie. Firma warta zaufania i dalszej współpracy, polecam.

Daniel Paszek
właściciel
cyclotrener.pl

LKS „SŁOMNICZANKA” SŁOMNIKI

Gorąco polecamy firmę BIDONEX.
Produkt najwyższej jakości w przystępnej cenie, realizacja super szybka.
Na pewno będziemy dalej współpracować.

Jacek Regucki
Prezes Zarządu
LKS „SŁOMNICZANKA” Słomniki

BENIAMINEK SOCCER SCHOOLS RZESZÓW

Serdecznie polecamy! Współpracę z firmą BIDONEX doceniamy przede wszystkim za fantastyczną komunikację – szybkie odpisywanie na wiadomości, możliwość wprowadzania szybkich poprawek – to się ceni. Warto również wspomnieć o jakości bidonów, które również są na wysokim poziomie. Bardzo dziękuję za współpracę raz jeszcze 🙂 POLECAMY

Sebastian Czyrek
BENIAMINEK SOCCER SCHOOLS RZESZÓW

LIDER-PRO

Produkt, projekt oraz obsługa na najwyższym poziomie.
Polecam produkty firmy Bidonex.

Mateusz Sołek
Lider-Pro

FOOTBALL LAB

Bardzo gorąco polecam bidony firmy BIDONEX. Zamówienie i realizacja bardzo szybkie i sprawne. Jakość produktu jak najbardziej godna polecenia!

Krzysztof Chlebowski
Project Manager
Football Lab

AKADEMIA PIŁKARSKA „DZIECI ŚLĄSKA”

Firmę Bidonex wyrużnia profesjonalizm!!! Doskonały kontakt z klientem, elastyczność, solidność, znajomość oferowanych produktów oraz rynku, szybkość w projektowaniu i realizacji zamówienia.
Pragnę zaznaczyć, że to już nasze drugie zamówienie w tej Firmie i nie ostatnie!
Z pewnością będziemy jeszcze współpracować.

Mariusz Jastrzębski
Prezes
Uczniowski Klub Sportowy
Akademia Piłkarska „Dzieci Śląska”

3LINE.PL

Rekomendując firmę Bidonex, pragnę jednocześnie podziękować za profesjonalizm. Realizacja zamówienia na bidony została wykonana terminowo i bez zarzutu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów pozwalających zjednać sobie przychylność i zaufanie Klientów.

Agnieszka Downar-Zapolska
3line.pl

WARMIA AKTYWNIE

Świetna współpraca przy wyborze produktu, bardzo szybki termin realizacji, produkt wysokiej jakości:)

Izabela Podpirko
Warmia Aktywnie

4EVER KSAWERÓW

W imieniu Stowarzyszenia Basket 4EVER Ksawerów chciałabym poinformować, iż zamówione bidony spełniają nasze oczekiwania i jesteśmy zadowoleni z jakości produktu.
Co do procesu zamówienia, przebiegał zgodnie z naszymi oczekiwaniami, krótki czas oczekiwania, zgodna ilość bidonów, miła obsługa telefoniczna jak i szybka odpowiedź telefoniczna bądź meilowa. Nie mamy żadnych zastrzeżeń i jesteśmy jak najbardziej chętni aby polecić kolejnym osobom potrzebujących skorzystania z tego typu usługi.

Basia Florczak
4EVER Ksawerów

OXYBED

Bidonex dostarczył nam wysokiej jakości bidony z naszym logo i w dokładnie takiej samej kolorystyce jak nasze kapsuły hiperbaryczne .Cały proces projektowania, realizacji i dostarczenia przebiegł sprawnie i bardzo profesjonalnie. To nasze pierwsze, ale z pewnością nie ostatnie zamówienie.

Jolanta Krawczyk
Właściciel firmy
OxyBed Jolanta Krawczyk

AP-SPORT S.C.

Polecam i rekomenduję współpracę z firmą BIDONEX.
Świetny kontakt z przedstawicielem, szybki czas realizacji oraz bardzo dobre wykonanie produktów. Firma godna zaufania. Serdeczne polecam!

Bartosz Cieślikowski
Kierownik sprzedaży
AP-SPORT S.C.

NATURA WODA ŹRÓDLANA

Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Produkt zgodny z opisem i ekspresowa wysyłka. Polecam!

Magdalena Machutt
Dyrektor Sprzedaży
Natura WODA ŹRÓDLANA

ZKS WŁÓKNIARZ ZGIERZ

Bidony spełniły nasze oczekiwanie, wykonanie oraz jakość na wysokim poziomie. Materiał z którego zostały bidony sprawdził się na obozie gdzie na 60 szt. uszkodzeniu poprzez upuszczanie zniszczeniu uległy tylko dwa. Sprawnością skorzystamy z usług firmy przy kolejnym zamówieniu. Firma godna polecenia.

Tomasz Blar
Członek zarządu
ZKS Włókniarz Zgierz

RYSKALSKI TEAM

Cały proces zamówienia czyli od momentu pierwszego kontaktu do firmy, poprzez projekty i wysyłkę, przebiegało w tempie błyskawicznym. Reakcja na prośbę dotyczącą poprawienia projektu natychmiastowa.Jestem bardzo zadowolony z całej obsługi oraz z jakości wykonania mojego zamówienia. Bardzo polecam.

Dariusz Ryskala
Kierownik administracyjny
Ryskalski Team